Uścisk dłoni

Krok 1. Spotkanie z klientem

Umawiamy się na spotkanie w naszej kancelarii w celu poznania istoty problemu. Prosimy o zabranie ze sobą wszystkich dokumentów, które podpisywaliście Państwo z bankiem. Jeżeli masz wątpliwości czy należy Ci się odszkodowanie, zadzwoń. W naszej kancelarii konsultacje i porady prawne są bezpłatne. Z przyjemnością Ci pomożemy.

Dokumenty w segregatorachKrok 2. Analiza dokumentów

Wspólnie omawiamy problem i podejmujemy decyzję o sposobie jego rozstrzygnięcia. Mamy do wyboru: ugodę, pozew indywidualny i pozew grupowy. Jeżeli zdecydujesz się powierzyć nam prowadzenie Twojej sprawy, poprosimy Cię o zebranie niezbędnych dokumentów i wspólnie opracujemy wnioski niezbędne do prowadzenia sprawy

Ludzie, banki i pieniądzeKrok 3. Negocjacje

Przystępujemy do działania. Przygotowujemy dokumenty i składamy je w Państwa imieniu do instytucji finansowej lub banku.  Prowadzimy w Twoim imieniu negocjacje z zakładem ubezpieczeniowym w celu wypłaty odszkodowania lub innego świadczenia na drodze przedsądowej.

Monety na dłoniKrok 4. Wypłata odszkodowania

Po uzyskaniu odszkodowania kontaktujemy się z klientem i jak najszybciej przekazujemy je na Twój rachunek bankowy. Przy wykonaniu przelewu potrącamy – uzgodnioną wcześniej – prowizję. Nasze wynagrodzenie pobierane jest dopiero po naszym sukcesie, czyli pomyślnym odzyskaniu środków finansowych.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z Nami telefonicznie lub napisz do Nas! Pomożemy Ci odzyskać Twoje pieniądze.